X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آزادی - به مردم میدان بدهید

دوشنبه 6 اردیبهشت 1389 ساعت 11:58 ق.ظ

راههای زیادی برای رسیدن به آزادی وجود داره و مهمترین موضوع ، انتخاب اینه که از چه راهی به آزادی برسیم؟

مثلا اگه بخواهیم از میرداماد برسیم به آزادی ، بهترین راه ، استفاده از مترو خط یکه.

یا مثلا اگه بخواهیم از رسالت برسیم به آزادی ، با تاکسی بریم فکر میکنم بهتر باشه.

ولی اگه بخواهیم از امام حسین برسیم به آزادی ،استفاده از  BRT بهترین راهه.

حالا اگه بخواهیم از(با) انقلاب به آزادی برسیم ، هم میتونیم از مترو استفاده کنیم و هم میتونیم با BRT بریم. ولی  یه مدت بود که مردم احمق شده بودند و برای اینکه از انقلاب به آزادی برسن  از میدون انقلاب به سمت چهارراه ولیعصر میرفتن.

اینجا بود که سربازای گمنام اومدن اول به مردم گفتن که آقایون و خانما شما دارید راه رو برعکس میرید ، آزادی از اون وره. ولی گوش مردم بدهکار این حرفا نبود و همینجور ادامه دادن.

سربازای گمنام(و البته محترم) که دیدن اینا هیچی نمی فهمن رفتن به امیرآباد و برای حفظ امنیت ملی چند دستگاه ریش تراش از دانشجویان نه چندان محترم دزدیدند. وشعاع چند کیلومتری اطراف میدون فلسطین رو اشغال کردن و مدت مدیدی هر وقت از اون اطراف رد میشدیم عزیزانِ گمناممون رو گوشه و کنار میدیدم که توی دست هرکدومشون یه دسته گل(مجازا همون دست بیل خودمون) بود و آماده راهنمایی هموطنان به سمت آزادی بودند. حتی در برخی مقاطع برای رفاه بیشتر هموطنان یه سری "ون" درنظر گرفتن که هرکی میخواست به آزادی برسه، سوار این ماشینا میکردنش و میرسوندنش.

اما مردم انقدر خنگ بودن که بازم یه عده ای شون راهو برعکس میرفتن.

گرهگشای نهایی باز هم معنویات بود: در اواخر سال که حاجی فهمید این مردم زبون خوش حالی شون نیست چند نفر از این ملعونان خدانشناس عوضی پدرسگ مادر...(سانسور) را از زیر و بالای تیغ و دار به آزادی جاوید رسوند.   

خلاصه اینجوری شد که دکتر(عمو محمود) در یکی از مصاحبه ها با سربلندی تمام فرمودند:

"در کشور ما(ایران) آزادی نزدیک به مطلق است." 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo